Forum Suedia Info
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Ultimele subiecte
» Impozitarea in Suedia
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyMar Iul 10, 2018 9:03 am Scris de haiku

» Fanfare Ciocarlia in concert la Stockholm pe 15 iulie 2018
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyMier Iul 04, 2018 1:21 am Scris de cocoshel

» Numere personale in Suedia (personnummer)
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyJoi Noi 30, 2017 2:24 am Scris de Roxyrox

» Şcolarizare/perfecţionare angajat
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptySam Oct 14, 2017 7:16 am Scris de costel igorov

» Locuri de munca Suedia
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyLun Sept 11, 2017 5:34 am Scris de mihaelaiosip

» Caut chirie in Goteorg
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyDum Iul 23, 2017 4:10 am Scris de fratilaalex

» Infiintare firma.
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyVin Iul 07, 2017 6:00 pm Scris de marcellmc

» Emigrare in Suedia? Informatii si discutii pro si contra.
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyLun Apr 10, 2017 4:53 am Scris de 1parazit

» autoturism inmatriculat in Romania
Transport marfa Suedia-Romania-Suedia EmptyDum Mar 26, 2017 12:24 am Scris de megan6X

Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Transport marfa Suedia-Romania-Suedia

In jos

Transport marfa Suedia-Romania-Suedia Empty Transport marfa Suedia-Romania-Suedia

Mesaj  transport marfa Lun Apr 19, 2010 10:55 pm

Firma noastra isi anunta noua grila de preturi si servicii pentru anul acesta:
-preturi incepind cu 1,5 sek/KG alternativ 2000sek/metrul liniar de podea de camion (aproximativ 2,5 metri patrati)
-curse de doua ori pe luna, posibilitatea de a trimite marfa din si spre Romania, Ungaria, Slovacia si Polonia la orice destinatie in colaborare cu servicii de curierat intern sau posta nationala
-transportam orice cantitate de marfa pentru persoane juridice si fizice, camion complet sau in regim de grupaj de marfuri direct in camion, nu ezitati sa ne contactati pentru colete, mobila, paleti, cutii sau baloti.
-flexibilitate, negociere direct cu soferul

TEL. SUEDIA 0729 281 868

TRANSPORT TILL OCH FRÅN RUMÄNIEN

Dalyflor Trans SRL Rumänien erbjuder för företag och privata personer, transporter av komplettlaster, styckegods, pakett och pallar till och från Rumänien. Vi erbjuder även transporter till Polen, Slovakien, Ungern och Moldavien.
Vi är ett litet och flexibel familjeföretag med 10 års erfarenhet av transporter till och från Rumänien.
Priser från 2000 sek/flakmeter eller 1,5 sek/kg.

TEL. SUEDIA 0729 281 868


Ultima editare efectuata de catre cocoshel in Vin Oct 16, 2015 11:29 am, editata de 6 ori (Motiv : modificare tel)
transport marfa
transport marfa
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/04/2010

http://transport.suediainfo.se/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum