Forum Suedia Info
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Ultimele subiecte
» Impozitarea in Suedia
Caut loc de munca in Suedia EmptyMar Iul 10, 2018 9:03 am Scris de haiku

» Fanfare Ciocarlia in concert la Stockholm pe 15 iulie 2018
Caut loc de munca in Suedia EmptyMier Iul 04, 2018 1:21 am Scris de cocoshel

» Numere personale in Suedia (personnummer)
Caut loc de munca in Suedia EmptyJoi Noi 30, 2017 2:24 am Scris de Roxyrox

» Şcolarizare/perfecţionare angajat
Caut loc de munca in Suedia EmptySam Oct 14, 2017 7:16 am Scris de costel igorov

» Locuri de munca Suedia
Caut loc de munca in Suedia EmptyLun Sept 11, 2017 5:34 am Scris de mihaelaiosip

» Caut chirie in Goteorg
Caut loc de munca in Suedia EmptyDum Iul 23, 2017 4:10 am Scris de fratilaalex

» Infiintare firma.
Caut loc de munca in Suedia EmptyVin Iul 07, 2017 6:00 pm Scris de marcellmc

» Emigrare in Suedia? Informatii si discutii pro si contra.
Caut loc de munca in Suedia EmptyLun Apr 10, 2017 4:53 am Scris de 1parazit

» autoturism inmatriculat in Romania
Caut loc de munca in Suedia EmptyDum Mar 26, 2017 12:24 am Scris de megan6X

Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Caut loc de munca in Suedia

+69
Daniel R.B
wiolet40
IonutRo
Virgil.Badea
Stefan Vasile
jasmina
Ionut S
alexbora
Vasile Daniel Zoia
Illiada
filipdaniel
Tomescu Marian
Constantin Cojocaru
laura lalu
Ruxap
Anabu
ANA J.
edelweiss
Virgiliu Cotirlan
pozsu
ionutdani
florin-daniel
Alexandr89
olivia si catalin
Ramius
Razvan575
rody
capracea
pop adrian
domino_xxi
Dragos87
NicolaeV
Florinel
Mateyl
nanu74
marian florin datcu
catalin27
justmetic
florins
danielbratan
floryan31
nagymorcika
kerosen1704
Ciprian87
olioli711
paunmarialiliana@yahoo.co
IOLANDA
BONDEA NICOLAE
LUMINITAF
dea000
boariu paul
1parazit
Stefan Alecsandru
costel igorov
BogdanFanaticu
Daniel11
Stefana
mariancupy
Ana MANOLE
valentin1
lucia_
Cristian
kogaion
mytu
cocoshel
Emil
brigadir
Oaki
becs1972
73 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut Loc de Munca

Mesaj  Stefanel Stefan Lun Noi 14, 2016 10:33 am

Ma numesc Stefan, am 35 de ani si din iulie 2016 m-am mutat in Gothenburg in Stockholm. In prezent imi caut un loc de munca in Stockholm sau apropiere. Am experienta de 15 ani ca Electrician, si cateva luni experienta de lucrat in bucatarie. Doresc sa lucrez in constructii, bucatarie sau curatenie...sau orice altceva pentru ca momentan nu am alt loc de munca. Am domiciliu in Stockholm si acte pe perioada nedeterminata. Ma puteti contacta la 0702367478.

Stefanel Stefan
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/11/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut loc de munca in Ljungby sau apropiere

Mesaj  Julia21 Mar Iun 28, 2016 10:55 pm

Caut job începând cu luna septembrie ca ingrijitoare ,bona , curatenie orice ....am terminat asistente med.generalist,dar fara lb.nu ma pot angaja .... asa că orice job e bun cat sa am niste banuti pt.a ma intretine, este binevenit Smile Multumesc !! Very Happy

Julia21
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/06/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut loc de munca

Mesaj  claudiu suedia Vin Iun 17, 2016 9:08 pm

buna ziua ma numesc claudiu am 32 ani casatorit sunt din constanta detin permis cat b de 5 ani si de 7 ani sunt in suedia. am ramas fara loc de munca si rog daca ma poate ajuta cineva cu un loc de munca ca sofer distribuitor sau curierat ori in domeniul curateniei. detin acte suedeze valabile definitive. sunt serios, muncitor,punctual si rezistent la stres si oboseala. mentionez ca am lucrat ca sofer distribuitor in suedia la un patron roman si mia tras teapa si cu banii si cazarea . varog mult daca ma puteti ajuta va sunt recunoscator. multumesc. mail claudiu84_84@yahoo.mail,nr tel 004571616906. acum sunt in suedia malmo si ma pot deplasa cu masina proprie oriunde la un loc de munca.

claudiu suedia
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 17/06/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut de munca

Mesaj  marian florin datcu Joi Apr 21, 2016 8:04 am

Salut. Ma numesc marian. Am 39 de ani si caut de munca. Ideal este in constructi. Am lucrat in anglia ca si timplar ,handiman sau vopsitor. Prestez ori ce fel de munca in conditiile date,pentru ca nu am job. Am absolut toate actele de suedia:numar personal permanent,buletin suedez si cont bancar.Vorbesc limba engleza bine si suedeza o inteleg cit de cit pentru ca in acest moment sunt la o scoala ESF in orasul kiruna.Voi veni oriunde este oportunitate sa lucrez. Cu cazarea ma voi descurca eu cumva pentru ca sunt invatat cu greutatile am dormit si afara in suedia. Daca este cineva dispus sa ma ajute cu un loc de munca ma poate contacta la acest nr de telefon. 0700356180. Multumesc

marian florin datcu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 04/12/2013
Varsta : 47

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut loc de munca in suedia

Mesaj  soare Mar Mar 22, 2016 11:40 pm

MA numesc Sorin si sint cu sotia in suedia de 2luni avem pesonumer provizoriu si cautam de munca in constructi,curatenie etc, Eu am lucrat in italia in constructi,vorbesc italiana si rusa.Daca ne poate ajuta cineva ne poate contacta sorinnaumencu@yahoo.com sau 0729098538 .MULTUMIM,rog seriozitate lol!

soare
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut de munca!

Mesaj  Daniel R.B Mar Mar 22, 2016 2:18 am

Ma numesc Daniel...sunt in suedia de ceva vreme, am lucrat in padure, la ferma cu vola, tractor, stivuitor, in constructii,,, si in fabrica..vorbesc engleza,,inteleg si vorbesc putina suedeza...caut de munca in zona växjö,åseda,högsby,vimmerby..am personnummer...astept mail,telefon(0767766454), ...Multumesc!

Daniel R.B
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/03/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut loc de muna

Mesaj  wiolet40 Sam Mar 19, 2016 8:27 am

buna seara tuturor.
Poate cineva sa ma ajute cu un loc de munca aici in suedia? Nu vorbesc limba suedeza, pentru moment, dar sunt fluenta in lb engleza. Orice loc de munca este binevenit. Puteti sa ma contactati telefonic la 0737764189, retea Conviq, sau prin email viorica1968@yahoo.com.
Multumesc frumos.
sanatate si numai bine tuturor.

wiolet40
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/03/2016
Varsta : 56

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  IonutRo Lun Mar 14, 2016 11:58 pm

Caut un loc de munca in Stockolm, in curatenie, constructii, etc. Tel - 07 62 58 64 92

IonutRo
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/03/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Buna ziua !

Mesaj  Virgil.Badea Joi Mar 03, 2016 5:09 am

Buna ziua !
Ma numesc Badea Virgil Marian, am 37 ani, sunt din Ramnicu Valcea, Romania.
Sunt in Suedia, Stocholm, de doua luni. Nu stiu sa vorbesc suedeza si nu stiu sa vorbesc engleza, (insa engleza inteleg, in proportii de 50%, dar nu ma pot exprima.)
De aceea imi vine in ajutor Google Translater.
De curand am reusit, sa imi iau actele provizorii (numerele) si am reusit sa ma inscriu la scoala, pentru a invata limba suedeza.
Va rog, daca ma puteti ajuta, cu un loc de munca in compania dumneavoastra.
Sunt dispus, la un program flexibil, sunt posesor permis auto categoria B; ajutor bucatar; spalator vase; in curatenie; constructii; etc.


Va multumesc pentru intelegere.
Astept un raspuns din partea dumneavoastra.
E-mail: virgil2013@yahoo.com
Telefon: 0046 0762319594

Virgil.Badea
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/03/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Deja în Suedia.... Nevoie de un loc de munca cu acte pt a intra în posesia personalnumberului!!

Mesaj  Stefan Vasile Mar Mar 01, 2016 5:41 am

Numele meu este Stefan Vasile și sunt în Suedia de aprox 3 luni.muncesc pt o firma de cosmetice obey your body care momentan nu mi-au dat acte legale pt Suedia. As dori un loc de munca în orice domeniu privind cosmetice, vânzări,construcții (diploma de inginer constructor). Va rog să-mi acordați un răspuns prompt pt ca deja am renunțat la colaborarea cu ei.

Stefan Vasile
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/03/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  jasmina Joi Feb 25, 2016 11:14 pm

alexbora a scris:AJUNS recent in suedia mias dori sa gasesc ceva de munca in domeniul constructilor,am experienta ca si faiantar,zidar,pun parchet,la fel am experienta ca si drujbist,cei interesati sami lase un mail.josefpitbull@yahoo.es.stau prin zona linkoping,va salut si va multumesc ca ati citit anuntul,toate cele bune.ALEX

Buna as vrea sa vorbesc cu tine am nevoie in construti ..
Trimite jasmina_andersson@yahoo.com
Mai vorbim trimite numarul ..
Doar daca te pricepi si faci treaba buna .
Si termini o treaba la timp si nu conteaza ora ci treaba da utan de tine ..
Astept raspuns ..numarul te sun ...

jasmina
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  jasmina Lun Feb 22, 2016 9:35 pm

Ionut S a scris:Tanar 31 ani, din Helsinborg, urgent caut de munca in orice domeniu, nu detin permis auto, ma integrez repede in colectiv, invat repede, ma pricep la zugravit, reparatii mecanice  motoare scutere, reparatii biciclete, montare instalatii electrice, ajutor bucatar, spalator vase, in curatenie, operare CNC, bun cunoscator desene tehnice sau orice alte domenii. Ma multumesc si cu cateva zile de munca sau ore pe saptamana. Orice loc de munca este binevenit, din care sa ma pot intretine singur. Tel:+46 76 992 80 58



Buna ionut cat ai vrea pe luna ??
As dori sa stiu.daca te pricepi in construti..??
Si cat ai dori lunar ...

jasmina
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  jasmina Lun Feb 22, 2016 9:33 pm

kerosen1704 a scris:buna ziua,
ma numesc sandu si locuiesc in göteborg. am calificare in turism (tehnician in turism) dar am lucrat in romania in domeniul IT peste 9 ani. In ultima vreme am lucrat la RCS & RDS ca technical support. ma pricep in IT cam la de toate ... de la reinstalare OS la design pagini web. daca ma puteti ajuta v-as fi reconuscator. mentionez ca nu tin mortis sa lucrez doar in aceste domenii ... orice loc de munca este bine venit.

Buna cam cat ai vrea pe luna

va multumesc

0765 760 842

jasmina
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut urgent un loc de munca

Mesaj  Ionut S Vin Feb 19, 2016 12:34 am

Tanar 31 ani, din Helsinborg, urgent caut de munca in orice domeniu, nu detin permis auto, ma integrez repede in colectiv, invat repede, ma pricep la zugravit, reparatii mecanice motoare scutere, reparatii biciclete, montare instalatii electrice, ajutor bucatar, spalator vase, in curatenie, operare CNC, bun cunoscator desene tehnice sau orice alte domenii. Ma multumesc si cu cateva zile de munca sau ore pe saptamana. Orice loc de munca este binevenit, din care sa ma pot intretine singur. Tel:+46 76 992 80 58

Ionut S
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 16/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut urgent un loc de munca

Mesaj  Ionut S Mar Feb 16, 2016 1:20 am

Tanar 31ani, din Helsinborg, urgent caut de munca in orice domeniu (constructii, curatenie, agricultura, spalator vase, munca in sere,etc.), nu detin permis auto, ma integrez repede in colectiv, invat repede. Ma multumesc si cu cateva zile de munca sau ore pe saptamana. Orice loc de munca este binevenit, din care sa ma pot intretine singur. Tel:+46 76 992 80 58

Ionut S
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 16/02/2016

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty AJUNS RECENT IN SUEDIA CAUT CEVA DE MUNCA

Mesaj  alexbora Mar Dec 22, 2015 12:17 am

AJUNS recent in suedia mias dori sa gasesc ceva de munca in domeniul constructilor,am experienta ca si faiantar,zidar,pun parchet,la fel am experienta ca si drujbist,cei interesati sami lase un mail.josefpitbull@yahoo.es.stau prin zona linkoping,va salut si va multumesc ca ati citit anuntul,toate cele bune.ALEX

alexbora
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/12/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Instalator

Mesaj  Vasile Daniel Zoia Mier Noi 25, 2015 8:55 am

Buna Ziua ! Ma numesc Daniel,am 40 de ani , sunt instalator sanitar de profesie ,ma intereseaza daca se poate sa gasesc ceva de munca in Suedia . cunosc si mecanica si alte meserii .daca ma poate ajuta cineva .Va multumesc frumos ! mail: vasiledanielzoia@gmail.com. de PE data de 5 DEC 2015 voi fi in Suedia

Vasile Daniel Zoia
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 25/11/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut de munca, zona Stockholm sau imprejurimi (0rice munca de jos).

Mesaj  Illiada Mar Noi 03, 2015 7:50 am

Cine poate da detalii astept pe e-mail,  alin1x2@aol.com

Multumesc.
Illiada
Illiada
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty CAUT LOC DE MUNCA

Mesaj  filipdaniel Mier Oct 14, 2015 9:42 pm

Ma numesc Filip am 40 de ani si sunt de profesie electrician , locuiesc in SODERTALJE de 2 luni si caut de munca in domeniul meu.Doresc sa mentionez ca nu cunosc limba suedeza Daca ma poate ajuta cineva va rog sa ma contactati la nr: 0722636132

Va multumesc !

filipdaniel
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 14/10/2015
Varsta : 49
Localizare : Sodertalje

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty vanzatoare plafar

Mesaj  laura lalu Sam Oct 10, 2015 10:45 pm

Buna ,sunt Laura,am mai scris pe acest site in august,am lucrat 2 ani sezonier in Suedia,am lucrat la bucatarie la vase dar si ca bucatareasa,acum sunt in tara dar incerc sa revin in Suedia sa muncesc. In tara am lucrat 14 ani ca vanzatoare intr.un plafar,e ceea ce stiu sa fac cel mai bine cred.
Daca cineva isi deschide magazin cu produse tip plafar romanesti in Suedia,si are nevoie de vanzatoare sa ma contacteze neaparat. Problema este ca nu am unde sa locuiesc,detin acel personumer dar nu este cel definitiv,ci acela provizoriu. Precizez ca vorbesc putin lb suedeza ,cat am putut sa invat si eu,pt ca nu am reusit sa fac un curs de lb in zona unde lucram eu nu se organiza niciunul si nici masina nu aveam sa merg in alt oras pt cursuri. Engleza vorbesc la un nivel conversational,mediu,inteleg destul de bine si pot vorbi. Mi.as dori mult sa lucrez in Suedia. M.am gandit ca poate sunt si romani care isi deschid magazine cu produse naturiste de plafar,noi avand o traditie atat de indelungata in folosirea plantelor pt diverse afectiuni.
Va multumesc si va doresc numai bine tuturor! Laura

laura lalu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/08/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut loc de munca

Mesaj  Tomescu Marian Vin Oct 09, 2015 11:12 pm

Bună sunt Marian.Caut să lucrez în Suedia la pădure.În acest moment lucrez în Germania la o firmă de amenajări exterioare.Știu a lucra cu drujba cu motocositoarea cu cuțit sau cu blat și cu alte echipamente.Sunt serios și vorbesc binisor engleză și germană.Am 44 ani și calificarea de mecanic mașini și utilaje industriale și am absolvit liceul ca tehnician în chimie industrială.orice informatie îmi va fi de ajutor.Răspund la e-mail mariant71@yahoo.com.Multumesc

Tomescu Marian
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/10/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Buna Laura scrie.mi mai multe despre tine. pe: costin52@hotmail.com.

Mesaj  Constantin Cojocaru Joi Sept 03, 2015 4:12 am

laura lalu a scris:Buna, sunt Laura,si caut un loc de munca in Suedia. Am mai lucrat in Suedia si anul trecut si anul acesta,dar acum nu mai am loc de munca,mentionez ca am deja acel personumer nu cel definitiv,dar sunt prinsa in sistem,platesc impozite taxe la skat. Acum de cateva zile am venit in Romania,dar imi doresc sa revin , orice loc de munca in Suedia,eu am lucrat la spalat vase in bucatarie dar si in bucatarie,stiu sa prepar ox file,sa tai lax,sa prepar sos brun,coktail de räkor,dar orice loc de munca este binevenit,vorbesc si inteleg engleza destul de bine,am inceput sa inteleg binisor si suedeza,nu am facut cursuri de suedeza pt ca unde locuiam eu nu era nicio localitate in apropieere unde sa se organizeze cursuri de suedeza.Mi.a placut aici in Suedia,oamenii sunt atat de senini,de civilizati,de binevoitori,ti se vorbeste frumos,imi doresc mult sa revin aici! Daca ma poate ajuta cineva,orice loc de munca este binevenit ! Va multumesc si numai bine doresc la toata lumea!

Constantin Cojocaru
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/09/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut loc de munca

Mesaj  laura lalu Joi Aug 27, 2015 5:41 am

Buna, sunt Laura,si caut un loc de munca in Suedia. Am mai lucrat in Suedia si anul trecut si anul acesta,dar acum nu mai am loc de munca,mentionez ca am deja acel personumer nu cel definitiv,dar sunt prinsa in sistem,platesc impozite taxe la skat. Acum de cateva zile am venit in Romania,dar imi doresc sa revin , orice loc de munca in Suedia,eu am lucrat la spalat vase in bucatarie dar si in bucatarie,stiu sa prepar ox file,sa tai lax,sa prepar sos brun,coktail de räkor,dar orice loc de munca este binevenit,vorbesc si inteleg engleza destul de bine,am inceput sa inteleg binisor si suedeza,nu am facut cursuri de suedeza pt ca unde locuiam eu nu era nicio localitate in apropieere unde sa se organizeze cursuri de suedeza.Mi.a placut aici in Suedia,oamenii sunt atat de senini,de civilizati,de binevoitori,ti se vorbeste frumos,imi doresc mult sa revin aici! Daca ma poate ajuta cineva,orice loc de munca este binevenit ! Va multumesc si numai bine doresc la toata lumea!

laura lalu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/08/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Buna

Mesaj  ionutdani Joi Iul 16, 2015 2:16 am


Buna,as putea sa te ajut cu un job la curatenie in Göteborg,daca mai esti interesata imi poti da un mail:ionut.sweden@yahoo.com.Numai bine iti doresc

ionutdani
membru veteran
membru veteran

Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 22/02/2014
Localizare : Göteborg

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Ruxap Mier Iul 15, 2015 8:31 pm

Lucrez in orice domeniu....numai sa am un loc de munca.....

Ruxap
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/07/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Ruxap Mier Iul 15, 2015 11:29 am

Buna ziua, ma numesc Ruxandra si de 7 luni de cand sunt in Suedia impreuna cu sotul meu, imi caut de lucru. Oare ma poate ajuta cineva cu un job? Locuiesc in apropiere de Göteborg, Borås.... Ma poate ajuta cineva sa imi gasesc de lucru? Stie cineva ceva despre un loc de Munca? Am experienta in vanzari, ca assistent manager si customer care si pot vorbi suedeza nivel mediu (SFI nivel D).
Multumesc!

Ruxap
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/07/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Job in Malmö

Mesaj  Anabu Mar Iul 14, 2015 8:50 pm

Buna ziua,

Sunt in Malmö de cateva luni si caut ceva de  munca , chiar si la negru. Ma uit pe toate site-urile in fiecare zi dar se pare ca fara macar o cunostinta nu prea sunt sanse gasesti ceva . Daca aveti ceva sfaturi unde sa ma mai pot uita as fi tare incantata. Eu am experienta in aviatie si turism dar din pacate am cautat si in Copenhaga si nimic. Chiar am nevoie de orice job ca sa pot lua personnummer sa ma pot inscrie la SFI ( si din ce am obesrvat nu faci nimic fara acest personnummer)  . Daca aveti macar o mica idee unde as mai putea apela in privinta asta as fi foarte recunoscatoare.

O zi frumoasa tuturor.

Anabu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/06/2014
Varsta : 39

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Buna

Mesaj  ionutdani Vin Iul 10, 2015 4:31 am

In ce oras locuiesti?...Daca vrei sa te poata ajuta cineva.Eu as putea sa te ajut cu un loc de munca in Göteborg...tu alegi Wink

ionutdani
membru veteran
membru veteran

Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 22/02/2014
Localizare : Göteborg

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Oferta loc de munca.

Mesaj  ANA J. Mier Iul 01, 2015 3:03 am

Buna ziua. Am vazut pe TheLocal.se un anunt pentru vorbitori de limba romana, il postez aici poate intereseaza pe cineva. Persoana care cauta e din Stockholm:

Wanted romanian speaker
Ad type: Announcement
Location: Stockholm
Date added: 08 Jun 2015
Hello, I am a consultant, now I need to work with romanian companies. I am looking for a romanian speaking person who can assist me with this. I can pay 125 SEK / hour. If you are interested send me an e-mail: bb.media201@gmail.com.
Thank you.
Have a nice day!

Sper sa fie de folos cueva. Bafta multa. Smile

ANA J.
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/07/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Fata, Caut loc de munca

Mesaj  edelweiss Lun Iun 29, 2015 8:51 am

Maria este numele meu. Am 23 de ani. Locuiesc in Suedia, iar de ceva timp imi caut un loc de munca pe aici. Cunosc engleza, franceza, spaniola. Daca ma poate ajuta cineva.

Smile Multumesc,

edelweiss
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/06/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Virgiliu Cotirlan Sam Feb 07, 2015 3:21 am

Numele meu este Virgil sant venit in Suedia de 6 luni avand personumer si buletin de Suedia sunt in cautarea unui loc de munca in curatenie sau spatii verzi da nu gasesc.Daca cineva ma poate ajuta ma poate contacta pe emailul meu virgiliucotirlan@yahoo.com , astept sa ma contactati.

Virgiliu Cotirlan
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 07/02/2015

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Cautare loc de munca Ljungby

Mesaj  pozsu Lun Oct 06, 2014 12:37 am

Buna ziua tuturor.
Am decis cu sotul meu, ca o sa cautam locuri de munca in Ljungby. Am ales acest orasel, din cauza, ca de 2 ori am fost acolo, la o ruda a sotului meu. Sotul meu e medic veterinar, lucreaza ca functionar public - bugetar, iar eu lucrez la o banca ca ofiter credite, stand in chirie, viitorul nostru prea are rost aici. Nu avem de gand sa lucram in domeniu, fara cunoasterea limbii suedeze, dar, as dori sa gasim un loc de munca pt amandoi. Eu as putea sa fac curat in case, sa am grija de copii, iar sotul, si in agricultura, la ferme de ex.
Daca puteti sa ma ajutati, unde sa ma interesez.
Multumesc din suflet pentru ajutor.

pozsu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/10/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty buna din nou!

Mesaj  rody Mier Oct 01, 2014 10:47 am

Salut din nou suflarea romaneasca de pe aceste meleaguri.Imi incerc norocul pentru a doua oara in Suedia poate cine stiede data asta voi fi mai norocoasa ,sunt la inceput de drum cum au fost toti candva ,daca aveti buna vointa si cunoasteti despre vre+un loc de munca pentru o persoana serioasa ,muncitoare,cu engleza,greaca foarte buna si suedeza incepatori oriunde o fi la inceput pornim de jos ,ajutor la bucatarie,menajera ,babysiter,sa am grija de vreo batranica cu multa placere.Locuiesc in Fagersta daca sunt romani binevoitori cu vre un loc de munca pe aici prin apropiere multumesc anticipat.Sunt de o luna aici trimit e+mailuri,am avut si promisiuni de la niste cunostinte aici dar timpul trece si banii se duc.Va multumesc pentru timpul acordat celor care mi au citit randurile lol!
rody
rody
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 21/02/2014
Varsta : 40
Localizare : atena-grecia

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  ionutdani Vin Aug 29, 2014 10:59 am

Salutare ma cheama Ionut sunt din Craiova si momentan sunt de 3 saptamani in Goteborg.Daca ma poate ajuta cineva macar cu un pont as fii foarte recunoscator ,eu am lucrat in constructii in Suedia soecializat pe interioare:spakel,zugraveli ,parket etc.Nu pot spune ca sunt ass dar imi gasesc repede locul.Platesc procent din salariu pt cine imi gaseste Very Happy

ionutdani
membru veteran
membru veteran

Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 22/02/2014
Localizare : Göteborg

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty stivuitorist

Mesaj  florin-daniel Dum Aug 24, 2014 5:56 am

[quote="florin-daniel"]Buna ziua.ma numesc florin si as dori sa ma ajute cineva cu inima mare sa imi gasesc un loc de munca in suedia.momentan sunt in romania si lucrez la o firma de bricolaj.am atestat de motostivuitor si pot conduce stivuitor de pana la 18 tone.vorbesc engleza si platesc comision pentruajutor adresa mea de e-mail lala_19usro@yahoo.com

florin-daniel
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/08/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  BONDEA NICOLAE Lun Aug 11, 2014 11:05 pm

[quote="BONDEA NICOLAE"][quote="BONDEA NICOLAE"]Buna ziua tuturor si va multumesc ca sunteti autenticii Ambasadori ai scumpei noastre Patri "ROMANIA"
Sunt nou pe acest forum si as dorii sa va intreb ce sanse am in aceasta tara sa-mi gasesc un loc de munca.
Am lucrat 20 ani in Politia Romana. Sunt polivalent, dublu masterand, absolvent de scooala militara, vorbesc rusa, ucraineana, franceza si engleza. Detin permis de conducere categ. A,B,C,E. Sunt multiplu medaliat la Judo si Universal Fighting. Poate as gasii ceva de munca in Security Guard sau sofer etc.
Va multumesc.  :roll: [/quote]
[/quote]

BONDEA NICOLAE
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/03/2013
Varsta : 50
Localizare : ARAD ROMANIA

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Alexandr89 Vin Iun 20, 2014 2:53 am

Salut, ma numesc Alexandr si am 25 de ani. Am absolvit Universitatea de Tehnica in Cluj-Napoca, si sunt in cautare de lucru in Suedia in domeniul de inginerie civila. Ma poate ajuta cineva? Va multumesc.

Alexandr89
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 20/06/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Loc de munca

Mesaj  olivia si catalin Mier Mai 28, 2014 6:11 am

Buna ziua,ma numesc Olivia si sunt in Suedia impreuna cu sotul meu, de 1 luna  ,avem permise de conducere si  masina,vorbim limba engleza;am aplicat pentru numerele personale si asteptam raspuns.cautam de lucru si daca cineva ar putea sa ne ajute ,am fi recunoscatori.
Multumim.

olivia si catalin
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/05/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Buna ziua tuturor

Mesaj  Ramius Mar Mai 27, 2014 11:09 pm

Salut tuturor,

Sunt de aproape 2 saptamani in Suedia, mai exact in Eskilstuna. Am venit la un prieten suedez, am locuinta stabila. Am incercat la arbetsformedlingen si site-uri precum Manpower, insa oferta locurilor de munca este saraca la nivelul acestui oras. La arbetsformedlingen ca sa ma pot inregistra, am nevoie de personnummer, ceea ce nu detin fiind recent mutat.
Sunt inginer electric, am experienta ca reprezentant firma, electrician ( de la montaj pana la citit scheme si facut tablouri ), operator PC ( incluzand aspecte de soft si hardware ). Caut un loc de munca legal, sa imi permita sa imi fac actele aici.
Ca domeniu caut pe parte electrica ( orice are legatura cu domeniul electric, de la instalari - montaj pana la controlul robotilor industriali ), insa orice alt domeniu de larg interes este binevenit; mentionez ca si un job part time sau ca manipulant este binevenit. My english skills are very good, that's how i can comunicate with my swedish friend. Abia am inceput sa invat limba suedeza in particular, ca sa ma pot inregistra la cursurile oferite de guvernul suedez, am nevoie de personnummer.
Ca loc, ar fi de preferat in Eskilstuna sau Västerås, insa pentru un job bun, ma mut si in Stockholm.
Ma puteti gasi la 0040746040907 ( am roamingul activat, de asta e nevoie si de prefixul Romaniei ) sau la marius.carmaciu@gmail.com / ramiuss2002@yahoo.com

Cu respect,
Marius
Ramius
Ramius
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/05/2014
Varsta : 38
Localizare : Eskilstuna

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut job Stockholm

Mesaj  Razvan575 Lun Mai 26, 2014 11:14 pm

Buna ziua,ma numesc Razvan si sunt in Suedia (Stockholm) de aprox 3luni,am venit aici la insistentele unui prieten care demara o mica afacere (infolieri"colat"autoturisme) si  imi asigura un loc de munca,din pacate nu ia reusit afacerea si sunt in cautarea unui loc de munca detin nr personal dar marele impediment momentan este limba,vb fluent franceza,araba si engleza basic. Am lucrat in domeniul constructilor,mecanic auto si sofer (cat.B). Daca ma poate ajuta cineva cu un loc de munca indiferent in ce ar consta chiar si ca zilier as fi f recunoscator,pot fi gasit la nr 0737892205. Va multumesc.

Razvan575
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 01/05/2014
Varsta : 49

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty job in suedia

Mesaj  rody Sam Apr 26, 2014 11:02 am

salut!multumesc ca existati!sunt in grecia de 10 ani si nu mai merge.. No pe 10 mai ajung in suedia,am niste prieteni acolo ,dar as dori sa ma informez si eu personal si sa caut ceva de lucru.Am lucrat 7 ani la o curatatorie chimica in grecia si o joc pe degete munca asta ,as dori sa fac aceeasi munca pentru inceput daca stie cineva sa ma indrume bounce va roog!vorbesc engleza destul de bine,greaca fluent si citesc etichete in italiana,spaniola,practic tineam magazinul singura de multe ori ,incepand de la preluat pana la produsul final.Multumesc anticipat!O seara buna va doresc! Very Happy 
rody
rody
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 21/02/2014
Varsta : 40
Localizare : atena-grecia

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty job

Mesaj  pop adrian Sam Apr 26, 2014 9:43 am

Multumesc pt link. Pe acesta il urmaresc si eu.Credeam ca stie cineva ceva concret.

pop adrian
membru
membru

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/02/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty cautare job

Mesaj  capracea Sam Apr 26, 2014 2:17 am

capracea
capracea
membru
membru

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 02/03/2014
Localizare : La dracu-n praznic

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty cautare job

Mesaj  pop adrian Vin Apr 25, 2014 10:46 pm

Buna ziua. Are cine cineva cunostinta de un loc de munca in Växjö ?

pop adrian
membru
membru

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/02/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut de munca in växjö

Mesaj  pop adrian Joi Apr 24, 2014 8:34 pm

Buna ziua. Are cine cineva cunostinta de un loc de munca in Växjö ?

pop adrian
membru
membru

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/02/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty caut un loc de munca in Malmo

Mesaj  domino_xxi Lun Apr 07, 2014 4:43 am

Salut!
Locuiesc in Malmo de cateva luni si caut un loc de munca.
Am permis de conducere categoria B, vorbesc engleza, greaca si franceza si inteleg italiana,spaniola si suedeza.
Am mai lucrat in Grecia,in constructii si in restaurant,
iar de 6 ani lucrez in domeniul telefoanelor mobile, reparatii si decodari.
Daca stie cineva vre-un loc de munca in Malmo, de orice fel si indiferent de ce activitate presupune,
il rog sa ma contacteze pe Facebook (id Florin Radutu ) sau la nr de tel 0762 13 90 80.
Multumesc!

domino_xxi
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 17/03/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Dragos87 Vin Feb 28, 2014 11:36 am

Buna ziua. Sunt in Stockholm de 2 luni de zile, am hotarat sa raman in Suedia dupa o mare teapa cu un loc de munca promis de un compatriot, caut un loc de munca in Stockholm sau imprejurimi, nu conteaza domeniul vreau doar sa ma pot intretine, daca ma poate ajuta cineva cu vreun sfat va sunt foarte recunoscator, 0764556170, detin personnumber provizoriu si adresa, va multumesc

Dragos87
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/02/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Cout un loc de munca in constructii

Mesaj  NicolaeV Joi Ian 30, 2014 2:46 am

Buna ziua tuturor

Sunt de 2 saptamani in Stockholm, am incercat sa-mi caut de munca dar peste tot am primit numai raspunsuri negative deoarece nu cunosc limba suedeza. Ma descurc binisor in engleza ( scris, vorbit) . Daca se poate sa-mi oferiti o sugestie sau daca cineva dintre Dumneavoastra cunoaste o companie care angajeaza muncitori in constructii si nu cere cunoastrerea limbi suedeze, v-as ruga sa ma ajutati . Am certificat de calificare si experienta in contructii structuri si montaje sisteme gips-carton.

Cu mii de multumiri
NicolaeV

NicolaeV
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 30/01/2014

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Caut loc de munca

Mesaj  Florinel Sam Dec 28, 2013 4:46 am

Salutare sunt tamplar de meserie parchetar si dulgher calificat am 32 de ani casatorit cu doi copii si de pe data de 2 ianuarie pot fii gasit pe strazile din goteborg daca stie cineva un loc de munca in domeniul lemnului rog e-mail la mobilaflorinel@yahoo.com ,vorbesc engleza nivel mediu si sper sa am noroc sa gasesc ceva de munka altfel mam ars.
Aici puteti vedea cateva din lucrarile mele http://www.mobilierpal.com/-galerie-mobila-la-comanda-2012.html
Salutare la toata lumea si multa bafta cat despre cazare nici nu mai indraznesc sa intreb ... Sad Sad Sad 
Florinel
Florinel
membru
membru

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 27/12/2013
Varsta : 43
Localizare : Goteborg

http://www.uediaromaneasca.com

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Loc de munca

Mesaj  Mateyl Sam Dec 21, 2013 9:21 am

Buna ziua , ma numesc Petru si am 31 de ani
sunt de trei luni de zile in Stockholm, am mai fost un an de zile in 2010, muncesc ceva part-time la negru , dar as dori un loc full time.
Am muncit sapte ani de zile ca faiantar ma pricep si la tecuieli , glet, zugravit.Patru ani de zile am lucrat ca ajutor bucatarar si la curatenie pesiune .Am referente aici in Suedia , vorbesc putin engleza , si un pic suedeza ( acum urmez cursuri), italiana foarte bine .Daca ma poate ajuta cineva
0726844736
Va multumesc

Mateyl
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 21/12/2013
Varsta : 40

Sus In jos

Caut loc de munca in Suedia Empty Re: Caut loc de munca in Suedia

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum