Forum Suedia Info
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Ultimele subiecte
» Impozitarea in Suedia
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyMar Iul 10, 2018 9:03 am Scris de haiku

» Fanfare Ciocarlia in concert la Stockholm pe 15 iulie 2018
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyMier Iul 04, 2018 1:21 am Scris de cocoshel

» Numere personale in Suedia (personnummer)
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyJoi Noi 30, 2017 2:24 am Scris de Roxyrox

» Şcolarizare/perfecţionare angajat
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptySam Oct 14, 2017 7:16 am Scris de costel igorov

» Locuri de munca Suedia
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyLun Sept 11, 2017 5:34 am Scris de mihaelaiosip

» Caut chirie in Goteorg
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyDum Iul 23, 2017 4:10 am Scris de fratilaalex

» Infiintare firma.
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyVin Iul 07, 2017 6:00 pm Scris de marcellmc

» Emigrare in Suedia? Informatii si discutii pro si contra.
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyLun Apr 10, 2017 4:53 am Scris de 1parazit

» autoturism inmatriculat in Romania
Caut partener de afaceri sau vand societate AB EmptyDum Mar 26, 2017 12:24 am Scris de megan6X

Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 103, Vin Ian 07, 2011 6:53 am
Reclama ta aici

Caut partener de afaceri sau vand societate AB

2 participanți

In jos

Caut partener de afaceri sau vand societate AB Empty Re: Caut partener de afaceri sau vand societate AB

Mesaj  costel igorov Vin Iun 17, 2016 12:12 pm

In ce consta logistica ta din Romania? Si ce fel de turism ai vrea sa vinzi in Suedia?
In opinia mea, partenerul pe care-l cauti in Suedia trebuie sa faca ce este mai greu, ia cel mai mult timp si este cel mai costisitor. Promovarea, reclama, contabilitatea si probabil si relatiile cu clienii. Nu ajunge doar un site pentru a vinde in Suedia.
O Aktiebolag AB se poate cumpara cu citeva mii de coroane de la o firma specializata si cu garantii serioase ca nu are nici un fel de datorii. Cred ca ar trebui sa specifici mai detaliat pentru ca anuntul tau sa trezeasca interesul.

Sa traiesti bine!
costel igorov
costel igorov
membru senior
membru senior

Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Caut partener de afaceri sau vand societate AB Empty Caut partener de afaceri sau vand societate AB

Mesaj  Adelina Dum Iun 05, 2016 9:51 pm

Am o societate comerciala AB, dar din cauza ca nu m-am mai putut muta in Suedia, nu pot face aceasta societate sa functioneze. In acest sens, caut un partener care vorbeste Suedeza, care are locuinta unde se poate muta firma, si care are dorinta de a realiza ceva. Ideea mea este de a face functionala o agentie de turism. In Suedia nu este nevoie de investitie. Se poate activa un site, unde sa se promoveze excursii in Romania. Eu ma ocup de firma, cu toata logistica in Romania, iar partea din Suedia ( promovare, contabilitate) sa fie sustinuta de doritor. Sunt dispusa sa ofer 50 % din societate unei persoane serioase care doreste sa se implice. Sau, mai este o varianta, caut pe cineva sa cumpere aceasta societate, care nu are datorii si s-a infiintat in 2013.
Va rog sa-mi trimiteti e-mail: natureway.travel@gmail.com, doar cu propuneri serioase. Va multumesc!

Adelina
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/06/2016

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum